Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da

Hakkımızda

veragiyim.com enerji saçan modelleri ile sizi göz önünde tutuyor. Kendine özel modelleri, tasarımlarıyla gündelik yaşamınızda hem şık hem de farklı olmanızı sağlıyor.


veragiyim, giyim konusunda tecrübeli bir ekibin elinden çıkan modelleri sizin hizmetinize sunuyor. Yeni sezonda göz alıcı canlı renklerin ve desenlerin özgürce kullanıldığı tasarımlar adeta karnaval havası yaratıyor. Modern akımının özgür ruhunu hissettiğimiz koleksiyonlarda öne çıkan temaların başında kadın kadın ayakkabı geliyor. Koleksiyonda kontrast renklerin birlikte kullanımı özel materyal, fermuar ve tül detaylarıyla zenginleştiriliyor.


Kaliteli malzemenin yanında alternatif dokular ile birleşen tül trendi, bu sezonun en güçlü parçalarından olmaya aday.Modaya Etkisi: Yeni sezon modasını taşıyan geniş ürün yelpazesi ve canlı renkleriyle tüm aylarının ve veragiyim koleksiyonunun favorileri arasında..


Malzeme kalitesi göze çarparken, canlı renklerdeki en şık uzun çizmeler, şık  topuklu ayakkabılar, yeni sezon babetler, yeni sezon temasının sıkça kullanıldığı koleksiyonda spor şıklık farklı formlardaki dolgu topuklular, botlar ve sandaletler kendini gösteriyor. veragiyim koleksiyonunu yakından görmek için sizleri sitemize davet ediyoruz. Online satış için ise veragiyim.com' u ziyaret edebilirsiniz.